ArcelorMittal RZK ÇELİK SERVİS MERKEZİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Hakkımızda

Telefon : 0262 672 25 00

ArcelorMittal RZK ÇELİK SERVİS MERKEZİ SAN. VE TİC. A.Ş.

      Çelik sektörünün parlayan yıldızı ArcelorMittal RZK Çelik, sektörün nabzını tutan, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla her daim dinamik, yenilikçi bakış açısı ve mükemmeliyetçi yaklaşımıyla hizmet vermektedir.
      Türkiye'nin tüm stratejik noktalarında, yapı sektöründen, makine imalatına, gemi sanayinden, enerji, savunma gibi birçok sektöre hizmet veren ve hızla gelişen ArcelorMittal RZK Çelik, gücünü güncellenen bilgi birikimi ve deneyimine güvenen köklerinden alıyor. ArcelorMittal RZK Çelik, Çelik Servis Merkezi yatırımıyla, müşterilerinin tüm depolama, ürün işleme ihtiyaçlarına kaliteli hızlı çözümlerle, satış öncesi/sonrası hizmetleriyle ve iş ortaklarının güveniyle büyüyor. Yüzey alanı olarak en büyük tesislere sahip olan ArcelorMittal RZK Çelik en ileri teknolojiye sahip makine parkuru ile rulo açma, sac levha ve profil işleme alanlarında yüksek kalite ve hızla müşterilerine katma değerli hizmet sunmaktadır. Çelik Servis Merkezi tesisleri, Kocaeli/Dilovası Makine ve imalat Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde 60.000 m? alan üzerinde 35.000 m2 kapalı ve Osmaniye Organize Sanayi bölgesinde 140.000 m2 alan üzerinde 80.000 m? kapalı alandan oluşmaktadır.
      Ayrica toplamda 100.000 m? yi aşan kapalı ve açık stoklama ve dağıtım merkezleriyle, hazır stoklardan ürünlerin hızla sevk edilmesini sağlamakla birlikte, müşterilerine, profillerde 18 metreye kadar, saç ve levha ürünlerde 4 metre ne kadar kumlama ve boyama hizmeti verebilmektedir. ArcelorMittal RZK Çelik'in hedefi, müşterilerinin günlük ve proje işlerindeki tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılarken, üretim hatlarına da işlenmiş yarı mamul tedariğinde bulunmaktır.

ArcelorMittal RZK ÇELİK SERVİS MERKEZİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Copyright © 2019 | ArcelorMittal RZK ÇELİK SERVİS MERKEZİ SAN. VE TİC. AŞ.